AGH, Studia podyplomowe, Zarządzanie przedsiębiorstwem, 2009/2010


#1 2009-11-15 16:52:26

gnol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 3
Punktów :   

Platforma e-learningowa

Witajcie
Jak można się zalogować na platformę e-learningową ? Bo wydaje mi się że nie dostałem maila od Pani Beaty S.
Jak macie blade pojecie to dajcie znać
Pozdrawiam
Mariusz

Offline

 

#2 2009-11-16 10:48:20

elgombar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-15
Posty: 7
Punktów :   

Re: Platforma e-learningowa

Poniżej mail od pani Beaty. Robiąc wszystko zgodnie z poleceniami można się zalogować na platformę.

"Witam,
materiały dydaktyczne na następny zjazd zostały umieszczone na platformie e-learningowej. Macie Państwo założone konta, proszę się zalogować w następujący sposób: na stronie www.zarz.agh.edu.pl jest zakładka "Platforma e-learningowa. Proszę wejść tam i po prawej stronie kliknąć na "Zacznij teraz od utworzenia nowego konta". Pokaże się formularz do wypełnienia. Nazwa uzytkownika - imię i nazwisko, hasło - changeme (takie samo dla wszystkich, w dalszym kroku wymagana będzie zmiana hasła). Adres mailowy proszę wpisać taki jaki podawali Państwo w kwestionariuszu. Dla pewności jednak wysyłam plik z adresami wszystkich.
Jeśli uda się Państwu przebrnąć przez wszystkie procedury związane z założeniem konta pokaże się okno platformy e-learningowej. Tam na dole - w rozdziale - moje kursy proszę kliknąć na nazwę studiów podyplomowych, po czym na ekranie pojawią się wszystkie przedmioty z zakładkami - materiały do zajęć. W tej chwili są zamieszczone materiały do Marketingu i do Wybranych zagadnień zarządzania finansami.
Życzę powodzenia i pozdrawiam :-)"


Pozdrawiam

Offline

 

#3 2009-12-16 17:53:26

gnol

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Platforma e-learningowa

dzięki - dla uściślenia miedzy imieniem i nazwiskiem chyba ma być kropka - już mi się udało uzyskać dostęp!

Pozdrawiam


PS: Kiedy robimy spóźnioną wigilię ? Tak po pierwszym zjeździe styczniowym ??? W FILUTKU ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl